Mały gabinet kosmetyczny z narożną ladą recepcyjną

News

Nowo otwierane gabinety kosmetyczne bardzo często znajdują się w lokalach o bardzo małej powierzchni. Wiele z nich działa tylko w jednym pomieszczeniu, które musi jednocześnie pełnić funkcję stanowiska pracy dla kosmetyczki, poczekalni dla klientów i recepcji.

W tak małym wnętrzu z pewnością tradycyjna lada recepcyjna się nie zmieści. Ale na rynku jest duży wybór różnych rodzajów lad. Są wśród nich także lady narożne. Sprawdzają się one idealnie w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, takim właśnie, jak nasz gabinet. Są one tak niewielkie, że dzięki nim można zaoszczędzić sporo miejsca, którego w małym gabinecie bardzo brakuje.

Lada tradycyjna potrzebuje o wiele więcej miejsca. Popatrzcie na ladę recepcyjną, która widnieje na pierwszym zdjęciu. Pomalowana na biały kolor z pewnością nie przytłoczy już i tak małego wnętrza. Brak bogatych zdobień i proste kształty są z pewnością dodatkowymi zaletami tej lady. Zwróćmy także uwagę na jej interesujący design i opływowe kształty. W małych, ale nowoczesnych gabinetach kosmetycznych narożna lada recepcyjna sprawdzi się idealnie.

recepcja w gabinecie kosmetycznym ​Nie będzie ich przytłaczać, ale doda im klasy i szyku. Tak urządzony gabinet zostanie oceniony przez klientów jak godny zaufania i w pełni profesjonalny. Jeśli nawet wydaje nam się, że nasz salon jest zbyt mały, aby pomieścił ladę recepcyjną, nie warto rezygnować z jej zakupu. Dzięki niej klientki będą przekonane, że w salonie dba się o porządek i ład. Lada pozwoli nam na oddzielenie od siebie poszczególnych stref w gabinecie.

Aby je wydzielić, warto wybrać model lady recepcyjnej, która będzie swoim wyglądem przypominała niewielki stolik lub malutkie biureczko. Uzyskamy wiele wolnego miejsca, ale też sprawimy, że gabinet będzie się prezentował jako w pełni profesjonalny. Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne.