Dlaczego Twoi konkurenci poradzą sobie lepiej, jeśli zignorujesz swój projekt biura

News

Czy myślisz, że twoi konkurenci przejmują się projektem twojego biura?

Możesz myśleć, że nie. Możesz założyć, że projekt biura jest bardzo daleko w dół na ich liście priorytetów. Ale, być może jest to dalej w górę tej listy, niż mogłoby się wydawać.

Faktem jest, że jeśli masz straszny projekt biura, będzie to miało wpływ na wydajność pracowników. To samo w sobie przenosi się na klientów, którzy otrzymają mniej niż błyszczącą obsługę klienta w wyniku. W takim przypadku mogą zdecydować się na opuszczenie firmy i przejść do jednego z konkurentów zamiast.

Jeśli twoje biuro jest ciemne, małe, ciasne, stare, niewygodne i ma krzesła biurowe, które dają wszystkim ból pleców, jak można oczekiwać, że twoi pracownicy będą pracować najlepiej jak potrafią? To również pokazuje im, że nie cenisz ich komfortu tak bardzo, jeśli jesteś szczęśliwy, że pracują w takich warunkach. Na pewno może Ci się wydawać, że nie jest tak źle, ale spróbuj spędzić tam jeden dzień i przekonaj się sam.

Z drugiej strony, jeśli dasz swoim pracownikom jasne, nowoczesne i wygodne miejsce do pracy, istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że będą oni pozytywnie nastawieni. Punkty bonusowe, jeśli faktycznie konsultujesz się z nimi w sprawie tego, co chcieliby zobaczyć jako część nowego projektu biura.

Więc, gdzie twoja konkurencja wchodzi w to?

Jeśli zmienisz swój projekt biura i sprawisz, że będzie ono wygodne i atrakcyjne, morale w biurze wzrośnie. Produktywność wzrośnie, mniej błędów zostanie popełnionych, a każdy kto wejdzie do Twojego biura będzie miał dobre pierwsze wrażenie. Nigdy nie lekceważ ich potęgi!

Wszystko to oznacza, że Twoja firma będzie działać na najwyższym poziomie. Oznacza to również, że świeże, nowe talenty są o wiele bardziej skłonne przyjść do Twojego biura ze względu na to, jak to wszystko wygląda i jak dobrze sobie radzisz. Klienci zostaną z Tobą i będą opowiadać o Tobie również swoim znajomym i członkom rodziny, co oznacza, że Twój udział w rynku będzie rósł.

Wszystko za sprawą projektu Twojego biura.

Więc może nadszedł czas, aby zacząć patrzeć na niektóre trendy w projektowaniu biur, aby zobaczyć, czy można zidentyfikować coś, co pasowałoby do Twojej przestrzeni. Porozmawiaj z pracownikami i dowiedz się, co chcieliby zobaczyć. Zapytaj o opinie i weź je pod uwagę.

Jeśli dobrze trafisz, przekonasz się, że wszystko zmieni się na lepsze.