Czy recepcja wykonana ze szkła sprawdzi się w salonie kosmetycznym?

News

Moda na meble ze szkła pojawiła się kilka lat temu. Nadal meble te należą do wyjątkowo chętnie kupowanych zarówno do naszych mieszkań, jak również biur i gabinetów. Pojawia się jednak pytanie: czy lada recepcyjna ze szkła sprawdzi się w gabinecie kosmetycznym?

Z pewnością szklana lada recepcyjna zwróci już od drzwi wejściowych uwagę Twoich klientek. Przyciągnie zainteresowanie szczególnie tych, które doskonale wiedzą, jakie są najnowsze trendy w aranżacji wnętrz oraz tych, które preferują wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym. Jedną z największych zalet szklanej lady jest fakt, że sprawdzi się ona w różnych gabinetach.

Będzie idealnie pasowała do niewielkiego gabinetu, który jest jednocześnie miejscem pracy, jak też i poczekalnią. Ale dopasujemy ją także do przestronnego i dużego gabinetu. Przy wybieraniu lady musimy jedynie pamiętać o wybraniu właściwej lady. Szklana recepcja wyróżnia się z pewnością swoim designem. Pomieszczenie, do którego ją wstawimy z pewnością nie zostanie przez nią zdominowane. Tradycyjne meble wykonane z płyt meblowych lub litego drewna są ciężkie, bardzo często przytłaczają pomieszczenie.

Z pewnością takiego efektu nie zrobi lada szklana. Już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie delikatnej i bardzo lekkiej, stąd idealnie nadaje się do gabinetów o niewielkiej powierzchni. Decydując się na szklaną ladę recepcyjną mamy do wyboru lady wykonane z matowego lub zwykłego szkła. Szklane lady mają jednak nie tylko zalety, ale także wady. Z pewnością ich brzeg nie zostanie nadtłuczony, nie grozi nam również zniszczenie całej lady.

Dostępne obecnie meble ze szkła produkowane są z hartowanego szkła, które jest bardzo odporne na uszkodzenia. Wadą szklanych mebli są problemy z utrzymaniem ich w czystości. Każdy zaciek, każda nawet najmniejsza drobinka kurzu, czy plamka będą od razu widoczne na ich powierzchni. Trzeba więc będzie poświęcić dużo czasu na utrzymanie lady w czystości. Brudna lada z pewnością nie zachęci klientek do ponownych odwiedzin w naszym gabinecie.